Hakkımızda

APARTIMIZIN HİÇBİR ŞEKİLDE HİÇBİR VAKIF, KURUM, KURULUŞ, DERNEK,  CEMİYET veya CEMAATLE BİR BAĞLANTISI YOKTUR.

 

NİĞDE ÖZEL ÖZYILDIZ ERKEK APART

Belirlediğimiz  özel yurt işletmeciliği kriterleri çerçevesinde yetkin kadromuz tarafından kurulmuş Niğde Özyıldız Erkek Apart olarak çağdaş, kaliteli, konforlu ve güvenli barınma olanağını gençlerimizin hizmetine sunmaktayız. Kurumumuz açık iletişim ve güven prensipleriyle biraraya getirdiği personeliyle memnuniyet odaklı hizmet vaad etmektedir. Gençlerimizin akademik hayatlarını en verimli şekilde geçirebileceği  nezih  bir yurt ortamı ile seçkin bir hizmet anlayışını biraraya getirdik. Çok yönlü bir eğitimin zemininin huzurlu ve özgür bir ortam olduğunun bilincindeyiz. Gençlerimizin kendi evlerinde bulduğu rahatlığın burada da kendilerine tesis edilmesiyle; yarınlarını güven içinde inşa edebilmelerine inancımız sonsuzdur.

Misyonumuz:

Niğde Özyıldız Erkek Apart denilince herkesin ilk aklına kurum  olmak ve  buna istinaden Hizmet anlayışında her daim değişim ve yeniliğin takipçisi olarak, gençlerimizin talep ve ihtiyaçlarıyla uyumlu yaşam standartlarını tesis edebilmek ve bunu yaparken de ailelerin  güvenine layık olabilmek.

Vizyonumuz:

Gençlerimize yapılan her yatırım ülkemize yapılan yatırımdır.Niğde Özyıldız Erkek Apart olarak  Gençlerimize hayatlarının bu en verimli döneminde sağlayacağımız her olanak , yarınlarımızı inşa edecek gençlerimizin çağın gereklerine uygun bireyler haline gelmeleri için atılmış adımdır. Bu uğurda her geçen gün standartlarımızı geliştirmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kız Yurdumuzu Ziyaret Etmek İçin Tıklayın 

KOLAY KULLANIM MENÜ